Kemp Viking
vodácké tábořiště a restaurace
řeka Vltava

Kemp Viking, vodácké tábořiště

Vítejte v kempu u Vikinga

V návaznosti na aktuální ekonomickou situaci spojenou s cenami energií a také dalších poplatků spojených s provozem kempu, jsme bohužel i my, po téměř 12 letech, nuceni přijít s novými cenami našich ubytovacích služeb. Nové ceny nám umožní udržet kvalitu všech našich služeb na vysoké úrovni a umožní nám nadále vylepšovat průběh vaší letní relaxace během pobytu v našem kempu. Ujišťujeme vás, že ve zbytku našich ostatních služeb, včetně stravování, sprch a dopravy se změny cen projeví jen minimálně.

Současně Vás chceme požádat o rezervaci převážně vícedenního ubytování a to především proto, že se snažíme neustále vylepšovat klidnou atmosféru našeho kempu, kde chceme poskytovat příjemné večery vhodné i pro rodiny s dětmi. Z našich dlouholetých zkušeností vychází fakt, že nemalá část návštěvníků, kteří se rozhodnou u nás strávit pouze jednu noc, způsobuje největší podíl na rušení nočního klidu, se kterým se snažíme vypořádat. Prosím pochopte, že hra na kytaru do vodáckého kempu jistě patří, ale naopak stále výkonnější přenosné reproduktory atmosféru výrazně narušují. Podobně prosíme skupiny, které mají v úmyslu konzumaci většího množství vlastního alkoholu, aby raději zvolili jiný kemp. (Předejdeme tak oboustranným nepříjemnostem.) Chápeme, že dobré pivo či jiný oblíbený nápoj se jistě do teplých letních večerů náramně hodí, pouze bychom rádi předešli konfrontaci s lidmi, kteří konzumaci těchto nápojů přehánějí.

Závěrem bychom Vás chtěli požádat o včasnou rezervaci Vašeho ubytování, které se krom chatek, týká také stání pro karavany a nově také stanů ! Bez potvrzené rezervace se může stát, že v případě naplněné kapacity, Vás nebudeme moci ubytovat. Součástí tohoto omezení je také fakt, že ubytování do stanů bez předchozí rezervace budeme poskytovat pouze do 18:00.

Děkujeme za pochopení!

Těšíme se na Vaši návštěvu - Viking a tým.


I v novém roce 2024 se opět připravujeme na nadcházející vodáckou sezónu, během které se Vám budeme snažit připravit co nejlepší ubytování a výbornou domácí kuchyni. Našim cílem je, aby Vaše dovolená strávená v kempu Viking byla příjemným zážitkem, na který rádi vzpomínáte a ke kterému se s radostí vracíte. Lodě a rafty jsou pro Vás jako vždy připraveny a naše komplexní vodácké služby jsou Vám plně k dispozici. Pro dopravu zde ubytovaných osob + zapůjčených lodí a raftů v půjčovně lodí a raftů Odyseatour - jsou připraveny 3 autobusy Karosa pro 45 osob + 20 místné autobusy + 9 místné mikrobusy.

Cukrárna u Vikinga

Nově pro Vás připravujeme domácí cukrárnu. Těšit se můžete na:

Domácí pizza

Jako každý rok pro Vás připravíme také výbornou domácí pizzu, kterou můžete ochutnat každý den, kromě neděle a to od 6 hodin večer, až do 3 hodin ráno, v letní sezóně od 28.6. do 24.8. 

Další novinkou, kterou ocení zejména pivaři, je zavedení piva z tanku! Přijeďte a ochutnejte jediné tankové pivo na Vltavě :-)

Webmaster: voky